niedziela, 1 lipca 2012

Kromlech wydaje nowe orcze głowy

Kromlech wprowadził do sprzedaży nowy zestaw dziesięciu orczych głów, utrzymanych, jak piszą, w konwencji Afrika Korps. Zestaw wykonany z odlewów żywicznych sprzedawany jest w cenie 7,90 USD.

Hełmy z MaxMini

W sklepie MaxMini pojawiły się w sprzedaży nowe hełmy dźwiękowe (sonic helms), przeznaczone do konwersji figurek. Skala "heroic" 28 mm, zestaw hełmów kosztuje 5,99 EUR.

Podział Micro Art Studio

Z końcem czerwca firma Micro Art Studio, produkująca doskonałe części żywiczne do konwersji, licencjonowane produkty, figurki i makiety przeznaczone do gry Infinity i Discworld, oraz własną grę skirmishową Wolsung, podzieliła się na dwa przedsiębiorstwa, prowadzone niezależnie od siebie przez dotychczasowych wspólników i właścicieli MAS. Micro Art Studio nie zniknie, utrzymana zostanie dotychczasowa strona i sklep, jednak z katalogu jej produktów zniknie sporo pozycji. Więcej informacji na ten temat, wraz z wykazem produktów niedostępnych od lipca, można przeczytać tutaj, na stronie sklepu MAS.

Łowca wampirów w sklepie Scibor Miniatures

Do sklepu Ścibora trafił wczoraj nowy model, tym razem jest to łowca wampirów. Model wykonany jest z żywicy, sprzedawany wraz ze sceniczną podstawką 20 mm. Cena 6,90 EUR. W sam raz dla kogoś, kto potrzebuje nowego łowcy czarownic do armii Imperium czy swojej drużyny Mordheim.

Nowa wersja Umbra Turris po polsku

Gra Umbra Turris  firmy Spellcrow doczekała się aktualizacji wersji polskiej. Najnowszy zbiór zasad oznaczony jest symbolem UT2012, można go pobrać za darmo w formie pliku .pdf stąd. Plik spakowany jest do formatu .rar.